top_banner_o_atelieru.jpg, 55kB
grey_headline_o-atelieru.gif, 2,8kB

Naše služby

Každý klient je stejně jako projekt s kterým přichází, jedinečnou individualitou. Na začátku je proto vždy otevřený dialog. Jaký je Váš životní styl? Jak a kde trávíte pracovní a volný čas? Co od svého bydlení očekáváte? Tyto a další otázky jsou pro pochopení Vašich potřeb klíčové. Jejich řešení pak společně vtiskneme do nového interiéru.

Na přípravě záleží

Styl a design interiéru navazují na architekturu a celkové pojetí stavby. Proto jsou dalšími nezbytnými kroky osobní prohlídka objektu, analýza dispozičního uspořádání místností a definování funkčních zón. Již v těchto okamžicích můžeme přemýšlet nad celkovým využitím prostoru. Ten lze citlivě rozčlenit například pomocí různých atypických stavebních prvků, které prostor obohatí a dodají mu na jedinečnosti. A pokud si o to dispozice říká, "vymyslíme" i originální kousek nábytku na míru.

Dokonalost se skrývá v detailech

Následně se již designér plně soustředí na samotný návrhu interiéru. Jakmile je s ním hotov, sejde se s Vámi a vše důkladně vysvětlí. Díky kvalitní 3D vizualizace si pak můžete celý prostor doopravdy "zažít" a udělat si ucelenou představu o připravované změně. Tím však práce designéra nekončí, naopak. Naše klienty provázíme i při výběru materiálů, nábytku, dekorací, různých doplňků, ale i uměleckých děl. Mnohdy právě vhodně zvolený obraz či originální socha zapadnou do interiérové skládačky jako dokonale vybroušený diamant.

Od návrhu k realizaci

Posledním a neméně důležitým krokem je samotná realizace. I tu pro vás samozřejmě dokážeme zajistit. Pokud však máte své preferované dodavatele, necháme to na nich. V takovém případě doporučujeme alespoň dohled našeho architekta, který zajistí, aby vše dopadlo k Vaší plné spokojenosti.
Poslední projekty